Image

Merhabalar,

Arısan online alışveriş sitesine hoşgeldiniz, bu makalemizde sizlere internet sitemiz üzerinden ürün alışverişi yapmak isteyen müşterilerimiz için ödeme hususlarını ve ödeme planları konusunda bilgi vermeyi hedeflemekteyiz.

Öncellikle şunu belirtmeliyiz ki bu web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler ve ödediğiniz tutar bedelini e-fatura olarak kesilip ürün ile birlikte faturası yanında gönderilmektedir. Faturasız satışlarımız kesinlikle yoktur.

Arısan'ın yeni online alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmek çok hızlı ve güvenli ortamda gerçekleşir, üye olmanıza gerek yoktur. Gelen siparişleriniz aynı gün içinde işlenir ve öğlen 12 'e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.  Arısan ailesi olarak müşterilerimizin kolay ödeme yapabilmesini ve rahatlıkla bütçelerini zorlamayacak şekilde ödeme planları sunmaktayız. Bunun için birçok methodlar deneyerek ve kendimizi geliştirerek sizlere farklı ödeme hususlarında yardımcı olabiliyoruz.

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ

Banka Havalesi: Buraya tıklayarak tüm banka hesap bilgilerimize erişebilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımızdan herhangi birisine ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ödeme dekontunuzu "ogulcan@arisanlastik.com.tr" adresine iletiniz ve teyit için lütfen firmaya ulaşınız veya mailinizi gönderirken açiklama kısmına irtibat numaranızı ekleyiniz.

Kredi Kartı / Banka Kartı: Artık ödemelerinizi banka kartlarınız veya kredi kartlarınız ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanları ile ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz lakin taksit sayılarında oluşabilecek vade farkı arttığından ötürü bankanıza komisyon ödemek zorunda kalabilirsiniz lütfen bu hususda ödeme yapacağiniz esnada sistemin sizi yönlendirdiği sayfadaki taksit sayısı ve komisyon oranlarını incelemenizi öneriyoruz.

 

Çek / Senet: Bu ödeme yöntemi sadece toplu alımlarda geçerli olmaktadır. Bu sebebten ötürü toplu ürün alımı yapmak istiyorsanız ve ödemenizi çek / senet yöntemi ile ödemek istiyorsanız sipariş vermeden önce firma yetkilileri ile görüşerek bu hususda detaylıca bilgi alıp anlaşma sağlayınız aksi takdirde siparişleriniz geçersiz yada iptal edildi olarak işaretlenicektir.

 

Aklınıza takılan herhangi bir husus veya bir sorun olduğunda lütfen "ogulcan@arisanlastik.com.tr" adresine mail atınız veya "444 68 46" numaralı telefonumuzdan bilgi-teknolojileri departmanına ulaşım sağlayınız. 

 


Değerli Ziyaretçimiz,
Bu yazımız sizler için yeterli olmadı ise bizler ile iletişime geçerek tüm sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

Arısan Lastik Fabrikası : 444 68 46

E-Bülten