ARISAN HAKKINDA

About ARISAN

Ordu Karayolu üzeri Samsun’a 10 km uzaklıkta bulunan fabrikamız 01.10.1992 tarihinden itibaren SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK PLASTİK AYAKKABI FAB. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetini sürdürmekte olup, halen OSB Sakarya Caddesi No:8 Kutlukent SAMSUN adresinde 28.000 m2 açık ve 12.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

40 yılı aşkın süredir kauçuk sektöründe faaliyet gösteren ve bu deneyimlerini Rejenere Kauçuk, Toz Kauçuk, Lastik-Plastik Ayakkabı, Astarlı Ayakkabı, Kauçuk , Plastik Çizme, Oto Paspası, El Arabası Tekeri, Keten Ayakkabı, İş güvenlik çizmeleri, Pvc çizmeler ve iş güvenlik ayakkabıları gibi ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunarak sizden görmüş olduğu takdir ve beğeniden dolayı ARISAN, Türkiye’de ve dünyada marka olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Şirketimiz çizme sektöründe de büyük atılımlar yapıp, 2011 yılında üretimine başladığı, PVC çizme ve KREP çizme de sektöründe kendi markası durumuna gelmiştir. 2013 yılında ESENYURT/İSTANBUL adresinde kurulu fabrikamızda Poliüretan çizme (TECHNO boot) üretimine başlamıştır.

Şirketimiz içinde bulunduğu sektörde yapmış olduğu üretimler ile atık ve büyük çevre kirliliği yaratan KORD bezinden imal edilen kullanılmış hurda oto lastiklerini yeniden işleyerek hem istihdam yaratılmakta hem de ekonomiye katkıda bulunmakta ve en önemlisi ÇEVRE kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Şirketimiz Bölgesinde ÖTL geri dönüşüm lisansına sahip tek firmadır. Yönetim kurulumuz bugüne kadar koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirmiştir. Bundan sonra; daha çok istihdam yaratmak ve teknolojiye dayalı yenilikçi hedeflerle şirketlerini daha ileriye götürmeyi planlamaktadırlar.

Şirket olarak gerek bizleri bu günlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır hep elele karşılıklı bir dayanışma içinde olduğumuz ticari kuruluşlara ve şirketimiz bünyesinde çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Copyright © 2024 Arısan Lastik
Powered by Ven Ajans