hakkımızda

Ordu Karayolu üzeri Samsun’a 10 km uzaklıkta bulunan fabrikamız 01.10.1992 tarihinden itibaren SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK PLASTİK AYAKKABI FAB. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetini sürdürmekte olup, halen OSB Sakarya Caddesi No:8 TEKKEKÖY SAMSUN adresinde 25.000 m² açık ve 19.000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

40 yılı aşkın süredir kauçuk sektöründe faaliyet gösteren ve bu deneyimlerini Rejenere Kauçuk, Toz Kauçuk, Lastik-Plastik Ayakkabı, Astarlı Ayakkabı, Kauçuk Çizme, Plastik Çizme, Oto Paspası, El Arabası Tekeri, Keten Ayakkabı, Halı Saha Ayakkabısı, Ökçe – Pençe ve Taban gibi ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunarak sizden görmüş olduğu takdir ve beğeniden dolayı ARISAN, Türkiye’de ve dünyada marka olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ REJENERE KAUÇUK VE TOZ KAUÇUK’LARI DÜNYACA ÜNLÜ LASSA, BRİSA, GOOD YEAR, PİRELLİ VE PETLAS GİBİ OTOMOTİV FİRMALARINA VERMEKTEYİZ.

Şirketimiz pvc çizme sektöründe de büyük atılımlar yapıp, 2011 yılında üretimine başladığı, pvc çizme, krep çizme, iş güvenliği çizmesi, bayan zenne çizme, junior çocuk çizmesi üretiminde sektöründe kendi markası durumuna gelmiştir.

üretimini yaptığımız bayan zenne çizme, keten ayakkabı ve junior çocuk çizmelerini lcwaikiki ve defacto gibi firmalara halen vermekteyiz.

2013 yılında ESENYURT/İSTANBUL adresinde kurulu fabrikamızda Poliüretan çizme (CMF Boots) üretimine başlamıştır.

2016 yılından itibaren iş güvenlik ayakkabıları sektöründe S1, S2, S3 standartlarında ayakkabı üretimine başlamış bulunmaktayız.

Bu yapılan çalışmaları bünyesinde çalıştırdığı ortalama 200 çalışanı ile beraber daha ilerilere taşımayı hedeflemektedir. Şirketimiz içinde bulunduğu sektörde yapmış olduğu üretimler ile atık ve büyük çevre kirliliği yaratan KORD bezinden imal edilen kullanılmış hurda oto lastiklerini yeniden işleyerek hem istihdam yaratılmakta hem de ekonomiye katkıda bulunmakta ve en önemlisi ÇEVRE kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Şirketimiz Bölgesinde Ö.T.L. geri dönüşüm lisansına sahip tek firmadır. Yönetim kurulumuz bugüne kadar koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirmiştir. Bundan sonra; daha çok istihdam yaratmak ve teknolojiye dayalı yenilikçi hedeflerle şirketlerini daha ileriye götürmeyi planlamaktadırlar. Şirket olarak gerek bizleri bu günlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır hep elele karşılıklı bir dayanışma içinde olduğumuz ticari kuruluşlara ve şirketimiz bünyesinde çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Şirketimiz içinde bulunduğu sektörde yapmış olduğu üretimler ile atık ve büyük çevre kirliliği yaratan KORD bezinden imal edilen kullanılmış hurda oto lastiklerini yeniden işleyerek hem istihdam yaratılmakta hem de ekonomiye katkıda bulunmakta ve en önemlisi ÇEVRE kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Şirket olarak gerek bizleri bu günlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır hep elele karşılıklı bir dayanışma içinde olduğumuz ticari kuruluşlara ve şirketimiz bünyesinde çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Kataloglarımız

Firmamızın kataloglarını incelemişmiydiniz ?

Hemen İncele