ARISAN HEDEFLER

Goals ARISAN

İnsanın doğayla dansı ufak adımlarla başladı. Güvenle atılması gereken bu adımlar çağlar boyu insanların en önemli ulaşım aracı oldu... Bu nedenle insanlık tarihinin gelişiminde yürümek hep vardı. Türk lastik ayakkabı tarihinin ana kahramanlarından biri olan Arısan, geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek yarattı: Samsun’da küçük bir fabrikadan çıkan bu ayakkabılar yurda yayıldı, insanlara konfor ve mutluluk verdi. 60 yıldır süren bu serüven, insanların ayaklarında nam saldı ve lastik ayakkabının günümüzdeki adı oldu... Diğer taraftan ülkemiz
büyüdü ve gelişti. Hayat karmaşıklaştı, ihtiyaçlar farklılaştı.

Hayatın koşturmacası içinde insanlar ihtiyaçları değişmeye başladı ve bu kişisel bir ihtiyacın ötesine geçerek insanların bulundukları ortama kadar yayıldı. Bu ihtiyacı önceden gören Türkiye’nin lastik ayakkabı duayeni Arısan, Plastik ayakkabılar, PVC çizme, Krep çizme ve İş ayakkabıları kategorilerinin yani sıra Patoz lastiği, Rejenere Kauçuk ve Araba paspasını kapsayan 150 farklı ürün gamı ile yurt içi ve yurt dışında yaşamın her köşesine konfor ve mutluluğu yaymaya bugün hala devam ediyor.

Misyonumuz, Bizim için en değerli olan koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimizi korumak ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak Türk ayakkabı sektörünün dünyadaki güvenilir ve seçkin elçisi olmaktır.

Vizyonumuz, Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek. Stratejimiz, Geleneklere bağlı yenilikçi adımlarla geçmişin tecrübesini geleceğe taşımak.

Copyright © 2024 Arısan Lastik
Powered by Ven Ajans