KALİTE POLİTİKAMIZ

Our Quality Policy

Her geçen gün daha fazla genişleyen serbest pazar piyasasında rekabet gücümüzü artırabilmek, imalatını ve satışını gerçekleştirdiğimiz Lastik-lastik ayakkabı, çizme, ökçe taban, pençe taban, oto paspası, rejenere kauçuk, toz kauçuk, el arabası tekeri, keten ayakkabı, halı saha ayakkabı ve fındık patoz lastiği ürünlerinin müşterinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmesi, planlanan sürede en doğru yöntemleri kullanarak uzman bir ekip ile hizmet sunabilmek için ;

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin planlanması,uygulanması, gerekli tüm kontrollerin yapılması ve sürekli iyileştirilmesine dayalı bir sistem ile çalışmanın; hedefimize ulaşabilmek ve müşterilerimizin memnuniyeti için vazgeçilmez olduğunun bilincindeyiz. Bunun için kaliteyi ön planda tutuyoruz.

Firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin, müşteri beklenti ve taleplerini müşteri memnuniyetine yasalara uygunluk ve çalışan mutluluğuna çevirecek şekilde planlanması, uygulanması, kontrol edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi ve geliştirme amacıyla Kalite Yönetim Sistemi Kurulmuş ve ISO 9001-2008 Standartları benimsenmiştir.

Kalitemizin devamlılığı doğrultusunda kalite hedeflerimiz her yıl yapılan Yönetim Gözden Geçirme toplantısında değerleme takibi yapılır. Stratejik olarak belirlenen hedefler her ay değerlendirilir.

Çevreye saygılı olmanın sosyal bir zorunluluk olduğuna inanmaktayız. Bu amaçla, çevreyi minimum derecede etkilemek için hedeflerini, faaliyetlerinin her adımını ve iş süreci geliştirme yöntemlerini çevre bilinciyle ele almakta ve uygulamaktayız.

Rekabet gücümüzü kalitemizin ve verimimizin artıracağını biliyoruz. Bunu başarabilmek için kaliteyi anlamamız, gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde kaliteyi ön planda tutmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Copyright © 2024 Arısan Lastik
Powered by Ven Ajans